Tüm Ürünlerimiz 24+ Ay Teknik ve Memnuniyet Garantilidir

Tüm Ürünlerimiz 24+ Ay Teknik ve Memnuniyet Garantilidir

Müşteri İhtiyaçlarının Karşılanması
ZK Enerji Ltd. Şti. , %100 müşteri memnuniyeti ilkesi kapsamında, ürünlerini fabrika çıkışından itibaren izleyerek ,servis hizmetini yakından takip etmektedir. Müşterilerinden gelen geri bildirimleri titizlikle inceleyerek, her türlü saha desteğini zamanında vermek, iyileştirme önerilerini ve tavsiyelerini üretim ve arge ve lojistik birimlerimize iletmek, ZKEnerji Servis Biriminin en öncelikli görevleridir.

ZKEnerji , deneyimli ve dinamik servis kadrosu ile sözleşmelerle bağıtlanmak koşuluyla 7/24 saat yerinde servis hizmeti vermektedir.

ZKEnerji Teknik Servis Hizmetleri:
• Yeni cihaz kurulum ve devreye alma
• Satış sonrasında garanti içi servis hizmeti
• Garanti içinde çok uygun maliyetlerde koruyucu bakım hizmeti verilmesi
• Müşterilere cihaz başı eğitimi verilmesi
• Garanti bitiminde müşteri ihtiyacına ve yük durumuna bağlı olarak bakım sözleşmesi yapılması
• Akü tedariği, ek akü süresi ihtiyacı için ek akü grubu sağlanması ve devreye alınması
• Cihazların yer değişiminde nakliye dahil anahtar teslim hizmet verilmesi
• Özel servis projeleri hazırlanması
• Özel sözleşmeler yoluyla ulusal çapta bakım/onarım hizmetleri verilmesi

Bakım Sözleşmesi Yapılması Gerekliliği:
Kesintisiz Güç Kaynakları 7 gün / 24 saat çalışacak şekilde tasarlanmış olmalarına karşın gerekli olan dönemsel bakımların yapılması, sistemlerin doğru ve uzun ömürlü hizmet verebilmeleri için en önemli unsur olarak dikkate alınmalıdır. Size yıllarca hizmet verebilmesi için, gerekli olan bakımların zamanında, eğitimli personel ve üretici tarafından onaylanmış yedek parça ile yapılması gerekir. Zaman içerisinde aşınan ve sınırlı ömrü olan malzemelerin (akü, fan,DC kondansatör,filtre devreleri kontaktör gibi) arızaya neden vermeden değiştirilmesi, dönemsel kontroller ve bakımlar aracılığıyla sağlanabilir ve bu sayede kritik yüklerin beslenmesinde, yüklerin kesintiye uğraması olasılığı en alt düzeye indirilmiş olur.

Yılda 2 kez koruyucu bakım yapılmasının, uluslararası istatistiklerde, yıllık yük kesintisi sayısını en az ¼ oranında azalttığı saptanmıştır. Müşteri isteği, cihazın bulunduğu ortam ve yük durumuna (kritik) bağlı olarak çeşitli bakım sözleşmeleri seçeneklerini müşterilerimize sunuyoruz Yıllık Bakım Sözleşmesi Seçenekleri 1 - (Yedek parça ihtiyacına göre) Parça hariç Parça dahil akü hariç Parça ve akü dahil Bakım Sözleşmesi Seçenekleri 2 - (Müdahale süresine göre) 5/9 Bakım sözleşmesi : Haftada 5 gün çalışma saatleri içinde servis 5/24

Bakım Sözleşmesi :
Haftada 5 gün tüm gün servis 7/24 Bakım Sözleşmesi : Haftada 7 gün 24 saat servis Bakım Sözleşmesi Yapan Müşterilerimizin Aldığı Hizmet Üstünlükleri: Öncelikli yerinde servis Liste fiyatlarından özel indirimle yedek parça ve akü tedariği Ek sözleşme ile cihazların uzaktan izlenebilmesi Bakımı yapılan sistemlerin dönemsel raporlarının müşterilerle paylaşımı Ek akü grubu isteklerinde özel fiyat

Doğru Servis Seçimi:
Seçeceğiniz UPS servisi 7/24 servise hazırlıklı olmalıdır Müşteri yerinde bakım/onarım yapabilmeli Gerekli yedek parçası her an stoğunda bulunmalı Gerektiğinde arızalı cihaz yerine geçici cihaz bırakabilmeli Üretici firma tarafından yetkilendirilmiş olmalı İş sağlığı ve güvenliği eğitimi almış teknik elemanlarla servis vermelidir.